مرکز درمان بواسیر(هموروئید)، شقاق، کیست مویی، فیستول و زگیل تناسلی

  • آدرس
    تهران، ابتدای خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک 14، طبقه 5
  • تلفن
    ۰۹۹۱۸۹۵۴۰۹۱   -   ۰۲۱۸۸۶۵۸۴۲۶
  • شنبه-چهارشنبه 8:00 تا 22:00
    مشاوره تلفنی: 7:00 تا 23:00

عکس فیستول مقعدی؛ شکل قبل و بعد جراحی

عکس فیستول مقعدی واضح برای تشخیص دقیق

داخل این مطلب عکس فیستول را به شکل کاملا واضح مشاهده می کنید. این عکس ها عموما مربوط به فیستول مقعدی و فیستول ایجاد شده در پایین کمر هستند.
این بیماری معمولا پس از یک عارضه نشیمنگاهی مانند آبسه مقعدی، بواسیر یا کیست مویی بروز می کند. اما ممکن است این سوال را داشته باشید که فیستول مقعدی چیست؟
فیستول آنال یا مقعد در حقیقت یک کانال چرکی است که بین دو عضو مجاور در بدن ایجاد شده و آنها را به هم ربط می دهد. امروزه بهترین روش برای درمان و از بین بردن فیستول مقعدی لیزر درمانی است که اغلب توسط جراح عمومی انجام می شود.

دکتر علیرضا زارعی و کادر درمانی کلینیک ما با بیش از 1000 عمل موفق در خدمت شما عزیزان بوده و در کمتر از 30 دقیقه می توانند فیستول شما را درمان کنند. همچنین با فرستادن عکس فیستول خود می توانید از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

عکس انواع فیستول مقعدی

در اینجا می توانید با مشاهده تصویر انواع فیستول از داشتن یا نداشتن بیماری خود اطمینان پیدا کنید.

عکس واضح از فیستول مقعدی
این فیستول از داخل به خارج از مقعد (نزدیک دهانه) راه باز کرده و در مرحله ابتدایی عارضه می باشد. که درمان فیستول با لیزر در یک جلسه امکان پذیر بوده و در حال حاضر فرد در سلامت کامل به سر می برند.
تشخیص و معاینه آبسه مقعد
این تصویری که مشاهده می کنید، آبسه مقعدی بوده که معمولا پیش از فیستول ایجاد می شود. در نتیجه در صورت ابتلا به این عارضه حتما باید به متخصص جراحی (جراح فیستول) مراجعه کنید.
عکس فیستول مقعدی
داخل این عکس با استفاده از دو نخ جراحی، مقعد قبل از عمل باز شده که دکتر بتواند مسیر کانال چرکی را به درستی ببیند.

عکس فیستول و بیماری های مشابه آن

در این بین برخی از بیماری ها وجود دارند که ممکن است با فیستول مقعدی اشتباه گرفته شوند. به همین دلیل با توجه به این تصاویر می توانید درست تشخیص دهید:

کیست مویی
یکی از بیماریهایی که احتمال دارد با فیستول به دلیل وجود سوراخ به اشتباه گرفته شود، کیست مویی کمر می باشد.
شقاق حاد
بیماری شقاق در مرحله حاد، زخمی کوچک بوده که ترشحات دارد. به همین دلیل ممکن است بیمار نتواند آن را از فیستول تشخیص دهد.

شکل فیستول بعد از درمان با لیزر

پس از لیزر درمانی؛ کانال چرکی به مرور زمان شروع به ترمیم می کند و محل زخم آن روی پوست جمع شده و از بین می رود. یکی از مزیت های فوق العاده درمان فیستول با لیزر این است که به هیچ عنوان اثری از زائده باقی نمی ماند.

شکل فیستول قبل و بعد از درمان با لیزر
داخل این عکس، تصویر یک کیست مویی به همراه فیستول را مشاهده می کنید که هم زمان با لیزر عمل شده اند و اثری از هیچ کدام هم باقی نمانده است.
شماره موبایل خود را جهت تماس کارشناسان میتوانید وارد کنید و به دیگران در سایت نمایش داده نمیشود
2 دیدگاه ها
تمام نظرات را نمایش بده
صبا

اقای دکتر من فیستول بین اسفنکتری دارم و جدیدا چرک زیادی ازش خارج میشه. متاسفانه تو وضعیتیم که نمیتونم الان جراحی کنم چون حامله هستم. تورو خدا بگید چکار کنم؟؟؟ میترسم بچم چیزیش بشه