مرکز درمان بواسیر(هموروئید)، شقاق، کیست مویی، فیستول و زگیل تناسلی

 • آدرس
  تهران، ابتدای خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک 14، طبقه 5
 • تلفن
  ۰۹۹۱۸۹۵۴۰۹۱   -   ۰۲۱۸۸۶۵۸۴۲۶
 • شنبه-چهارشنبه 8:00 تا 22:00
  مشاوره تلفنی: 7:00 تا 23:00

درمان فیستول با لیزر 100% قطعی و بدون جراحی + فیلم

روشهای درمان فیستول مقعدی با لیزر

آیا این بیماری درمان قطعی دارد؟ تنها روش قطعی و موثر برای درمان فیستول مقعدی با لیزر است اما تا مدت ها انجام عمل جراحی بود تا اینکه با پیشرفت علم و تکنولوژی پزشکان توانستند لیزر درمانی را برای از بین بردن این عارضه کشف کنند.

در رابطه با درمان های خانگی و گیاهی باید بگوییم که هیچ کدام از این روش ها کارایی و تاثیر کافی را برای درمان قطعی آن ندارند و این روش ها صرفا جنبه ی درمان حمایتی و تکمیلی را دارا هستند.

لازم است بدانید که بیماران بعد از آگاهی کامل از شرایط عمل جراحی و مقایسه آن با لیزر، به انتخاب خود گزینه لیزر فیستول را انتخاب می کنند.

دریافت نوبت آنلاین در کلینیک زارعی

برای ویزیت آنلاین و گرفتن سریع نوبت می توانید به شماره زیر در واتساپ ما پیام دهید تا با مشاوران ارتباط مستقیم داشته باشید.

آیا فیستول مقعدی درمان قطعی دارد؟ (فیلم لیزر)

بله. این بیماری درمان قطعی دارد. با برش دادن پوست محل فیستول مقعدی و تخلیه ی کامل آن می توان کانال را برای همیشه مسدود ساخت و از بین برد. تا مدتها تنها روش درمان قطعی، سپردن بیماران به تیغ جراحی بود ولی امروزه روشی با نام لیزر فیستول درمانی برای درمان قطعی این بیماری کشف شده است که به  مراتب مطمئن تر و موثر تر است و عوارض بسیار کمتری نسبت به انجام عمل جراحی دارد.

No. A fistula develops in about 50 percent of all abscess cases, and there is really no way to predict if this will occur.

لازم است بدانید که آبسه مقعدی تنها در 50% مواقع منجربه فیستول شده و 50% دیگر غیر قابل پیش بینی است. در نتیجه اگر بیمار شرایط مناسبی برای بهداشت مقعد خود نداشته باشد، آن 50% غیر قابل پیش بینی به 100% میرسد.

crssny.com

درمان فیستول مقعدی با لیزر بدون عمل جراحی

درمان فیستول با لیزر

تیغ جراحی برای هیچکسی خوشایند نیست آن هم در شرایطی که برای عمل در ناحیه‌ی مقعدی باشد. امروزه جایگزین مطمئن تر و بهتری برای عمل جراحی فیستول مقعدی وجود دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین میزان عوارض و خطر می تواند برای همیشه به این مشکل پایان دهد و از طریق روش درمان فیستول با لیزر بدون عمل جراحی ، بدون درد و بدون خونریزی و بیهوشی امکان پذیر است.

لیزر فیستول مقعدی در تهران

یکی از تخصصی ترین و بهترین کلینیک ها در تهران برای عمل لیزر فیستول مقعدی کلینیک زارعی می باشد که با دارا بودن کادری با تجربه و حرفه ای تا پایان دوره درمان بیمار را همراهی می کنند. کلینیک ما ابتدای خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک 14، طبقه 5 بوده و از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 صبح الی 22 در خدمت شما عزیزان می باشد.

بهترین متخصص فیستول در تهران کیست؟

هزینه درمان یا عمل فیستول مقعدی با لیزر

در رابطه با هزینه درمان فیستول با لیزر که شاید برای بسیاری از شما دوستان سوال باشد باید بگوییم که کاملا این عمل سرپایی است و بدون نیاز به انجام بستری و بیهوشی صورت می گیرد از این رو هزینه ی آن به مراتب از هزینه های درمانی بیمارستان و انجام عمل جراحی پایین تر خواهد بود.

اما در رابطه با هزینه ی دقیق باید بگوییم که برآورد کردن دقیق هزینه ی انجام این کار نیاز به بررسی و انجام معاینات پزشکی دارد تا به طور دقیق مشخص شود که محل فیستول و اندازه ی آن چقدر است.

در ضمن اینکه لیزر درمانی فیستول مقعدی امکان بازگشت مجدد بیماری را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد و به صفر می رساند در حالی که در روش عمل جراحی امکان بازگشت مجدد و عود آن وجود دارد از این رو شما 1 بار و برای همیشه بابت آن هزینه خواهید کرد.

پاسخدهی در کوتاه ترین زمان ممکن!

جهت دریافت اطلاعات دقیق از هزینه های لیزر فیستول در نواحی نشیمنگاهی از طریق شماره زیر با مشاوران کلینیک زارعی تماس بگیرید.

روش های درمان فیستول مقعدی

درمان فیستول مقعدی با جراحی

درمان فیستول مقعدی با جراحی از روش هایی است که سالها برای درمان این بیماری توسط پزشکان انتخاب می شد و در حال حاضر هم با وجود روش های ایمن تری مانند لیزر درمانی همچنان این خط درمانی پابرجاست. برای انجام عمل جراحی فیستول از تکنیک های متعددی استفاده می شود. هر تکنیک و روش مختص نوع خاصی از بیماری است که بنا به تشخیص و صلاحدید پزشک شما انتخاب خواهد شد. این تکنیک ها به شرح زیر است:

 • فیستولوتومی : این روش که در بیش از 90 درصد موارد بیماری کاربرد دارد و با ایجاد یک برش باز طولی تمامی قسمت هایی که در اثر فیستول مقعدی تخریب شده اند به طور کامل تخلیه می شود.
 • فلپ آدوانسمنت : روش فلپ که مختص موارد بسیار خاص و وخیم است مانند افرادی که در خطر بی اختیاری مدفوع قرار دارند. در این روش با بریدن قسمت هایی از پوست رکتوم یا مقعد اقدام به ترمیم بافت های آسیب دیده می نمایند.
 • پلاگین بیولوژیکی : روش پلاگین که با استفاده از بافت انسانی ( مخاط روده ی انسان ) پلاگین مخروطی شکلی ساخته می شود که آن را توسط بخیه به سر داخلی مجرای فیستول متصل میکنند و از گسترش آن جلوگیری می نمایند.
 • استن : این روش از قدیمی ترین تکنیک های جراحی فیستول است. در این روش با قرار دادن یک نخ بخیه برای مدت 6 الی 12 هفته درون فیستول مقعدی قرار می دهند تا چرک و عفونت داخل آن تخلیه شود.

مزیت درمان فیستول مقعدی با لیزر نسبت به سایر روش ها

عمل جراحی فیستول تا سالها تنها روش درمانی ممکن برای پایان دادن به این بیماری بود ولی با کشف روش لیزر درمانی پزشکان دریافتند که میزان موفقیت این روش درمانی به قدری بالاست که تمامی موارد درمانی توسط آن با موفقیت به سرانجام رسیده است و بیماران با کمترین میزان ممکن با عوارض و خطرات پس از انجام آن مواجه شده اند.

از این رو با اطمینان بیشتری این روش به عنوان مناسب ترین گزینه برای عمل جراحی فیستول انتخاب شد.

اما چرا درمان فیستول با لیزر تا این حد توانست بیشترین درصد رضایت بیماران را کسب کند و بالاترین میزان موفقیت را در روش های درمانی کسب نماید:

 • از جمله مزیت های لیزر درمانی سرپایی بودن عمل است که بدون نیاز به بستری در بیمارستان انجام می‌گردد.
 • در حین لیزر فیستول درمانی هیچ اثری از خونریزی و درد وجود ندارد.
 • در روش لیزر درمانی نیازی به انجام بیهوشی عمومی نیست و بیمار فقط تت بیحسی موضعی قرار می گیرد.
 • در روش لیزر درمانی اثری از تیغ جراحی نیست.
 • در روش لیزر درمانی فیستول نیازی به تعویض پانسمان نیست.
 • پروسه ی درمانی توسط لیزر درمانی بسیار کوتاه است و بیمار کمترین مدت دوران نقاهت را تجربه می کند.
 • در روش لیزر درمانی احتمال ابتلا به عفونت های بعد از عمل و بیماری هایی نظیر هپاتیت به 0 می رسد.
 • در این روش خبری از عوارض خطرناک و غیرقابل جبران مانند بی‌اختیاری در دفع مدفوع و گاز روده نیست.

مراقبت های بعد از لیزر فیستول مقعدی

اگر شما هم جزو کسانی هستید که این سوال را دارد، “بعد از عمل فیستول با لیزر چه باید کرد ؟” ، حتما این نکات را با دقت بخوانید. همچنین برای جلوگیری از ایجاد عفونت و بازگشت مجدد بیماری و سریع تر گذراندن دوران نقاهت بعد از عمل جراحی فیستول دسته ای از مراقبت ها و توصیه ها وجود دارد که رعایت کردن آنها باعث می شود که در مدت زمان سریع تری سلامتی خود را به دست بیاورید و به روند زندگی عادی خود باز گردید.

بعد از عمل فیستول چیکار کنیم؟

مراقبت های بعد از عمل فیستول شامل موارد زیر است:

 • مصرف مرتب داروهای آنتی بیوتیک
 • نوشیدن 8 الی 9 لیوان آب در روز
 • استفاده از منابع غنی فیبر مثل میوه ها و سبزیجات تازه
 • درمان سریع یبوست در صورت ابتلا به آن
 • انجام پیاده روی روزانه
 • استراحت کافی
 • پرهیز از نشستن و خوابیدن بر روی زخم
 • تعویض پانسمان در فواصل زمانی معین
 • شستن روزانه ی محل زخم با آب گرم و شامپوی بچه و خشک و تمیز نگه داشتن آن
 • نشستن در ظرف آب گرم برای مدت 15 دقیقه در طول روز

عوارض طولانی مدت لیزر فیستول چیست؟

لیزر عوارضی در طولانی مدت برای بیمار ایجاد نمی کند. اما در موارد بسیار کمی، اگر کسی عضلات ضعیفی در اطراف مجرای پشتی (اسفنکتر مقعد) داشته و مبتلا به گشادی مقعد و نشت مدفوع باشد، ممکن است بعد از عمل بدتر شود. اگر می دانید که گشادی مقعد دارید حتما قبل از عمل با پزشک خود صحبت کنید.

درمان گیاهی فیستول مقعدی

درمان گیاهی فیستول شاید از بحث برانگیزترین موضوعات پیرامون این بیماری باشد. این بیماری با تخریب بافت ها و عفونت فراوانی همراه است که در صورت عدم درمان مناسب و رسیدگی های پزشکی می توان به شدت عفونی و دردناک شود. از این رو توصیه ی ما برای درمان فیستول فقط خط درمان های پزشکی است.

درمان گیاهی صرفا می تواند در این میان جنبه ی حمایتی و تکمیلی را دارا باشد و با کاهش علائم و نشانه ها همه چیز را موقتا آرام جلوه دهد در حالی که با تاخیر انداختن روند درمان، فیستول مقعدی گسترش می یابد و شرایط وخیم تری را برای بیمار ایجاد می کند.

در کتب طب سنتی به خواص درمانی مواردی از قبیل عسل، پونه ی کوهی، سرکه ی سیب، سیر و روغن درخت چای برای کاهش علائم و نشانه های فیستول مقعدی اشاراتی شده است.

درمان فیستول مقعدی با عسل

عسل یکی از فوق العاده ترین خوراکی ها برای از بین بردن انواع عفونت ها و سموم بدن است. مصرف مداوم و روزانه ی عسل می تواند بسیاری از عفونت های بدن را از بین ببرد و برای تسکین درد و التهاب ناشی از فیستول بسیار مفید است.

برای استفاده از خواص عسل می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

 • 1 قاشق غذاخوری عسل را با 1 لیوان آب ولرم ترکیب کرده و 2 بار در روز آن را میل نمایید.
 • عسل را به طور مستقیم بر روی فیستول خود بمالید و اجازه دهید جذب پوست شما شود.

آیا فیستول خود به خود درمان می شود؟

خیر. کسانی که به این عارضه مبتلا می شوند حتما باید برای درمان فیستول به متخصص مراجعه کنند زیرا این بیماری خود به خود درمان نمی شود. همچنین در صورتی که در طولانی مدت درمان نشود، احتمال سرطانی شدن آن وجود دارد.

لازم است بدانید که راه های درمان فیستول همانطور که ذکر شدند، بسیار ساده بوده و نیاز به ترس یا نگرانی نیست.

برای دانلود PDF مقاله کلیک کنید.

سوالات متداول بیماران درباره لیزر فیستول مقعدی

تنها روش قطعی و تایید شده توسط پزشکان امروزه بدون عمل جراحی، لیزردرمانی می باشد.

خیر. درمان فیستول با لیزر روش قطعی برای از بین بردن دائمی این بیماری است.

به طور متوسط دوره نقاهت برای شروع راحت کارهای روزمره 4 تا 5 روز است.

زیرا روش درمان فیستول با لیزر تحت بی حسی موضعی انجام می شود و عوارض بیهوشی جراحی را ندارد. به علاوه در عمل فیستول با لیزر بیمار درد خیلی کمتری را حس می کند و می تواند به راحتی به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد.

متخصص جراحی عمومی بهترین گزینه برای انجام لیزر می باشد. به علاوه شما می توانید به کلینیک ما هم مراجعه کنید. شماره تماس و مشاوره: ۰۹۹۱۸۹۵۴۰۹۱ – ۰۲۱۸۸۶۵۸۴۲۶

در این موارد انجام عمل جراحی خطرناک است و متخصص توصیه نمی کند. در نتیجه لیزر سریع ترین و قطعی ترین روش است.

خیر. زیرا درمان با لیزر روشی است که با دقت بسیار بالا متخصص در کلینیک زارعی انجام می شود و احتمال آسیب به عضلات مقعد تقریبا صفر است.

بله. در این شرایط معمولاً پزشک MRI برای مشخص شدن دقیق محل عبور کانال چرکی تجویز می کند.

بله. خروج کمی خون به مدت 4 الی 7 روز پس از عمل کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد.

خیر. عمل با لیزر در کلینیک تخصصی و مجهز زارعی کاملا به صورت سرپایی انجام می شود و بیمار نیاز به بستری حتی به مدت چند ساعت هم در کلینیک ندارد.

درمان گیاهی فیستول و روشهای طب سنتی برای تخلیه چرک

درمان گیاهی فیستول و روشهای طب سنتی برای تخلیه چرک

فیستول مقعدی یک تونل کوچک است که بین پوست اطراف مقعد و داخل کانال مقعد ایجاد می شود. می تواند باعث درد، تورم و ترشح چرک یا خون شود. درمان قطعی فیستول مقعدی معمولاً شامل مداخله با روشهای جراحی برای برداشتن مجرای فیستول و بهبود کامل است. اما در مواردی از درمان گیاهی فیستول برای […]

ادامه مطلب

شماره موبایل خود را جهت تماس کارشناسان میتوانید وارد کنید و به دیگران در سایت نمایش داده نمیشود
122 دیدگاه ها
تمام نظرات را نمایش بده
شقایق

من حدود یه هفته میشه که فیستولم رو عمل کردم. خونریزی ندارم ولی صبا که بیدار میشم یکم خون آبه ازش خارج میشه. طبیعیه؟ تا چند وقت ادامه داره؟

قاسمی
پاسخ به  شقایق

سلام ببخشید شما هم لیزر کردید منم یه هفته میشه عمل کردم ولی درد شدید دارم شما هم

رها
پاسخ به  شقایق

سلام میشه بگی کجا عمل کروی عمل باز یا لیزر

amin

سلام
حدودا 5 روز هست که عمل فیستول انجام دادم و درد زیادی دارم هنوز. لطفا راهنمایی کنین

حسین

سلام دکتر من یک سال و نیمه که عمل فیستول انجام دادم الان حس میکنم که یه چیز پلاستیکی از مقعدم زده بیرون و کمی اذیتم میکنه

راکی

سلام من الان ۲۴ روز است عمل فیستول را انجام دادم اما هنوز ترشح زرد دارم تا چه مدت ترشح را باید تحمل کرد بیما ر شما هستم

اجمل

سلام . خسته نباشد خدمت شما و همکاران محترمتان. من مشکلی فیستول دارم در قسمت مقعد می باشد که دارای دو سر می باشد یک سر آن داخل و سر دیگر که ورم کرده در سمت راست است . از داخل مقعد مایع زرد رنگ خارج می شود .و درد هم دارد. آیا با عمل نتیجه می‌دهد. و هزینه آن چه قدر است .لطفا” پاسخ دهید . با تشکر از افغانستان پیام ارسال میکنم

هما

دکتر جان من یه هفته ای میشه که فیستولم رو لیزر کردم و ترشح بعد از عمل فیستول دارم نگرانم

سهراب
پاسخ به  هما

سلام پیچیده بود فیستول شما؟

نبی اله پولج

سلام سال نود در تهران دکتر ایازی فیستول داشتم ایشان عمل نمودن خوب نشدم سال نودویک توسط دکتر اکبری در رشت عمل نمودم خوب نشدم ودیگه عمل نکردم تا حالا وقتی متوجه شدم که لیزری عمل میشه اکنون میخوام عمل لیزری بکنم خواهشن هزینه ان چقدر است ضمنا دفترچه روستایی عشایری دارم مرسی

محسن
پاسخ به  نبی اله پولج

به نظر من اصلا خوب بشو نیست این درد

فرجی
پاسخ به  نبی اله پولج

با سلام من از سال نود و شش فیستول داشتم که به دکتر مراجعه نکردم الان مراجعه کردم گفتن باید عمل بشه ،لطفا راهنمایی کنید عمل لیزر بهتر است یا جراحی؟ ممنون از شما بزرگوار

حسینی

وقت بخیر چرا هیچکدوم از شماره ها واتساپ ندارن؟

مجتبی
پاسخ به  admin

سلام وقت بخیر
آقای دکتر من هم ۸سال پیش فیستول عمل کردم ، الان دو تا شده ،ام آر آی و آزمایشات هم انجام دادم.برج یک قراره عمل بشم ولی این موضوع لیزر را می‌بینم، تو دو راهی قرار گرفتم ،به نظر شما کدام راه بهتره

ناشناس

ببخشید میخواستم راجعبه هزینه درمان شقاق با لیزر ازتون سوال کنم. برش مقعد من خیلی کوچیک و سطحیه ولی خوب نمیشه خودش

محسن
پاسخ به  ناشناس

محل بهش نذاری میشه فیستول بیچاره میکنه ادما

همایون

سلام میشه لطفا هزینه دقیق درمان رو بفرمایید

زهره علیزاده

سلام آقای دکتر من فیستول مقعدی دارم و هموروئید میتونم جفتش تو یه روز عمل لیزر کنم ؟

محاکا

سلام. عمل لیزر فیستول درد داره؟

sajad

سلام وقتتون بخیر من روزی ۱/۵ بسته سیگار میکشم ؛ بعد از عمل فیستول توی دوران مراقبت دگ نباید سیگار بکشم ؟ یا کم کشیدن مشکلی نداره ؟

سینا

سلام
من یه فیستول از نوع ترانس اسفنگتریک در تهران عمل کردم. پزشک جراحم بافت بین مجرای فیستول با مجرای مقعد را به طور کامل برداشته و دو مجرا را به یک مجرا تبدیل کرده. یعنی حالا از کانال فیستول هم دفع انجام میشه.
این نوع از جراحی معمول هست؟ یا خطایی رخ داده
و اینکه آیا امکان بهبود کامل هست؟ چون ۳ هفته از عمل گذشته ولی بهبود پیدا نکردم. با تشکر

سمیه

سلام خسته نباشیدمن بیست روزمیشه عمل فیستول انجام دادم که نخ ازداخل مقعدم به بیرون آویزونه خیلی درد دارم همش به لباسم گیرمیکنه وکشیده میشه میخواستم بپرسم به این روشی که عملم کردن درمانش قطعیه؟واقعاخسته شدم اگردرمانش خیلی طولانیه میشه بیام لیزرانجام بدم واین نخهارو بردارن؟ ممنون

شهرام
پاسخ به  سمیه

سلام خسته نباشیدمن امروزکه رفتم دکترگفت شمابایدعمل شیدفیستول دارین گفتم بالیزرگفتن نه فقط باجراحی تموم میشه وفقط ۱۰درصداحتمال برگشت دوباره هست الان که دیدم شمابالیزرعمل میکنین میخام بیام تهران عمل کنم ولی میخام بینم بعدلیزرتاچه مدتی دردداره یاتظمینی هست که دوباره برگشتی نباشه ممنون میشم جواب دهید

مهدی

حدود ۷ سال پیش اقا دکتر زحمت کشید فیستول جراحی کردن حدود۱۳ سانت واقعا جای تشکر داره کاراقا دکتر عالیه

پریسا آقایی
پاسخ به  مهدی

ببخشید ۷سال پیش کدوم دکتر شمارو عمل کردن با چه روشی

طیب
پاسخ به  مهدی

سلام لیزر کردین

محمد

سلام
لطفا هزینه جراحی لیزر بفرمایید.

شهرام

اسفند۹۷جراحی عمل باز انجام دادم.درعرض ۱۰ روز چهار مرتبه به اتاق عمل رفتم که تخلیه بشم.ولی بعد چندماه بدتر شدم.تادلتون بخادپیش متخصص وفوق متخصص رفتم ولی همشون خیلی پرت صحبت میکردن ومیگفتن شاید بی اختیاری بگیری.ازترس بی اختیاری تاحالاموندم.هنوزم چندماه خوبم ویکدفه سرزخم باز میشه میزنه بیرون.چیکارکنم؟

علی

سلام میشه دقیق بفرمایید هزینه درمان فیستول با لیزر چقدر میشه؟ من میخام از شهرستان بیام

حسن

سلام آقای دکتر من آزمایش mri انجام دادم یه زخمی تقریبا دوسانتی عقب تر از مقعد به اندازه عدس وجود داره که هر از گاهی ترشح خونی و چرک داره که این زخم دو سال پیش بعد از یه یبوست شدید پیش اومد..متخصص رفتم نشون دادم میگن بایستی جراحی بشه..فیستول هستش..و امکان بی اختیاری وجود داره ..آیا با لیزر خوب میشه و بی اختیاری نمیگیرم..ممنون میشم راهنماییم کنید..

علی اصغر

سالهاست دچار فیستول هستم و الان دیگه باید عمل کنم اما موندم لیزر یا جراحی

ناشناس
پاسخ به  علی اصغر

سلام انجام دادین؟ به چه روشی انجام دادین راضی بودین ازعمل؟

مجتبی

بنده شهرستان هستم دیروز پیش یکی از دکترای اینجا معاینه شدم وتشخیص دادن فیستول هست
ولی خیلی اصرار داشتن که عملی به عنوان لیزر نداریم و حتما باید جراحی شه
آیا هر نوع فیستول با لیزر درمان میشه؟

محمد
پاسخ به  admin

سلام خوبین من در افغانستان دوبار عمل گردم خوب نشدم دشوی برم چرک میته اگر نرم چرک نمیته آرام است دلیلش چیست

محمود رنجبر

سلام وقت بخیر
من می خواستم از آقای دکتر زارعی و کارکنان سخت کوش کلینیک تشکر کنم ، من در سال 1400دو مرتبه در یکی از کلینیک های تهران عمل فیستول به روش لیزر انجام دادم و دوباره عود کرد که با مراجعه به آقای دکتر زارعی و انجام لیزر معالجه شدم و در حال حاضر عارضه خاصی ندارم .

حصیب

ایا میشود فیستول را عمل نکرد؟ من ترس دارم و نمیتوانم تحمل کنم

هانی

کیا عمل فیستول انجام دادن؟ من میخواستم چندتا سوال بپرسم

سحر
پاسخ به  هانی

سلام من ۲۶ روز پیش عمل فیستول انجام دارم

حسین

سلام آقای دکتر من عمل فیستول انجام دادید برام جای عمل باز هست برای زد عفونی کردن امکانش هست از سرم شستشو استفاده کنم

برزگر

سلام دکتر جان من حدود ۱۵ سال پیش عمل فیستول انجام دادم تا امسال در طول ماهی یک بار ترشحات چرکی داشتم اما امسال حدود ۱۲روز پیش در کرمانشاه عمل کردم چرک رو از اطراف مقعدم خارج کردن که خیلی ازیتم میکنه ایا میتونم عمل لیزر انجام بدم لطفا هزینه عمل در چه حدودی هست به طور تخمینی ممنون

فرزاد

سلام بیماری فیستول دارم میخوام لیزر کنم ایا اگر بعد از عمل با لیزر دوباره فیستولم برگشت میتونم دوباره لیزر کنم

رضا جمشیدی

عالیه

سعید

من 50سالمه خرداد ماه 1401 توسط دکتر محمدرضا امیر بیگلو در مطب خود که در میدان ونک هست عمل فیستول با لیزر انجام دادم اینک تو سایت میگند بهترین عمل و بدون درد و بعد از ده روز یا کمتر میتونی به کار روزانه خود ادامه بدی همش الکیه وبعد از 5ماه عمل دوباره عفونت شروع شد و نسبت به قبل بدتر شد با مطب تما س گرفتم گفتند عکس از عملتون یگیرید و بفرستید تا به دکتر نشون بدم عکس فرستادم روزی چندین بار تماس گرفتم جواب نداند من از شهرستان رفتم با امید اینکه حرفهای اینها تو سایت… Read more »

الهام
پاسخ به  سعید

حتما چون مراقبت نکردی و بهداشتا رعایت نکردین چون این بیماری خیلی مراقبت لازمه و بهداشت لازمه حتی وقتی حس کنی خوب خوب شدی

عباس

باسلام .اقای دکتر زارعی …بنده یه اقا45 ساله از استان بوشهر هستم لطفا جهت درمان قطعی راهنماای بفرمایید…جواب ام ار ای خدمتتون فرستادم
یک کیست چند جداره نیمه تصویربرداری شده در خلفی مفصل ران چپ دیده می شود که می تواند سینوویال پارالابرال یا گانگلیون سینوویال 55*25 میلی متر در صفحه تاج باشد…..نتیجه گیری: فیستول پری آنال ترانس اسفنکتریک وجود دارد. در ساعت 5:00 مقعدی به طول 6 سانتی متر، لگن استخوانی قابل مشاهده طبیعی به نظر می رسد
اندام هایی از جمله مثانه و حلقه های روده نیز طبیعی به نظر می رسند

الناز

با سلام . اینکه گفته میشه درمان با لیزر بدون درد و خون ریزی هست یعنی در حین درمان و بعد از خونه رفتن درد نداره ؟ و برای همه انواع فیستول میشه ؟

محمدبیات

سلام مدنیه درکنارمقعد زیرپوست یه چیز سفت بوجود آمده که بعضی وقتها دردخفیفی داره آیا ممکن فیستول باشه

نازنین
پاسخ به  محمدبیات

بله
برامن هم دقیقا همینجور بود الان یک ماه هست عمل کردم

علی
پاسخ به  محمدبیات

دوست عزیز بنده هم همینطور بودم متاسفانه دکتر جراح تشخیص نداد که از داخل مقعد زخم بوجود آمده و فقط کنار آبسه را عمل کرد و عفونت را کشید بعد از دو ماه از محل عمل فیستول شد و ابسه هم هنوز مانده پس حتما به کاینیک مراجعه کن و بی خود وقت تلف نکن و فییتول محل ابسه را درمان کن

عادل

سلام یک ساله فیستول جراحی کردم وحالا درد دارم عفونت بیرون میده راهنمای کنید ممنون میشم

آرش

سلام خسته نباشید ..
من یه چند ماهی میشه ک مبتلا به بیماریه فیستول شدم ولی فیستول بالای مقعد هستش و سر باز نیست
عمل برای این نوع فیستول راحت هستش؟
چون من از چند تا همکاران دیگ سوال پرسیدم گفتش چون سر باز نیست ممکنه تا چند سال اذیتت نکنه
درسته؟

رها

سلام وقتتون بخیر شوهرم فیستول داره عمل باز بهتره یت لیزر

طهمورث

با سلام
لطفا بفرمایید آیا مرکز شما با بیمه تکمیلی آسیا قرارداد آنلاین دارد؟

مهدی

سلام بنده را دکتر دیگری با لیزر عمل فیستول کردن ولیکن گفتن به دل جلو گیری از خود بی اختیاری و درگیری کمی از ماهیچه اسفنجر نخ آسان رد کرد که روزی 200بار باید نخ را حرکت بدم تا ببر بیاد بیرون و آدم به خدا میرسه بنظر شما پرورش شما هم همین طور است

صادق

سلام من شیراز هستم و آبسه مقعدی داشتم دو بار عمل کردم الان بعد از دوسال دوباره عود کرده اگه بخام عمل لیزر انجام بدم اول باید جراحی کنم که عفونت تخلیه بشه یا همینجوری با این شرایط میتونم لیزر کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

صادق

آیا تو شیراز هم‌کلینک لیزر هست یا فقط باید بیام تهران

جواد

سلام دوبار آبسه مقعدی عمل کردم و الان دوباره عفونت جمع شده با این شرایط میتونم لیزر کنم یا باید صبر کنم عفونت خشک بشه بعد بیام ؟

مهدی

سلام یعنی از نخ ستن در کلینیک شما استفاده نمیشه به صورت اصطلاحا اره‌ای و اگه بنده بیام این نخ را حذف کنید تا با روش دیگه خوب بشم

میثم

سلام خسته نباشی من هم فیستول دارم هم کیست مویی که بالاتر از مقعد تا بالا چند تا سوراخ کوچیک در اومده بعضی وقتا با عوفنت یکیم دم مقعد که ۲ سانت زده بیرون سفتم هست بعضی وقتا میترکه مایع عفونی میاد بیرون با مراجعه به دکتر وقت mri برام گذاشته ۱ ماه دیگه به نظر شما لازمه و این که میخوام عملش کنم یه دفعه ۱۰ سالی هست که دارم بعضی وقتا درد زیاد بعضی وقتا هیچی .لیزر بهتره؟

Last edited 11 months ago by میثم
علی

سلام دکتر جان حال شما خوبه چند روزی هست که متوجه چند چیز کوچیک داخل اسفنکتر معقدم شدم که مثل جوش کوچیک میمونه و پنج تا کنار همه این چی می‌تونه باشه آیا جوشه ؟

امیر

سلام یک سال پیش یک بی وجدان خواست هموروئیدم رو لیزر کنه که زده ناکارم کرده و یک زخم انداخته تو مقعدم الان دکترها میگن تبدیل به فیستول شده چون پلاتین دارم نمیتونم ام آر آی بدم تکلیف من بدبخت چیه آیا بدون ام آر آی میشه مسیر فیستول رو تشخیص داد ؟ آیا میشه هموروئید داخلی و خارجی و فیستولم رو با هم لیزر کنم ؟ تو رو خدا جواب بدین

۰۹۱۵۹۴۰۵۸۷۳ شهر زاهدان

راهنمایی خوبی بود اطلاعات زیاد کسب کردم شهرستانی وکم دستم باین بیماری مبتلا هستم از زیاد بودن مخارج آن درتهران برنمی‌آید لطفآ راهنمایی کنید

مهدی

سلام من یه فیستول مقعدم دارم که حدود 3هفته هست که ترشحات عفونی داره پیش یه دکتر رفتم ایشون گفتند که باید خشک بشه تا عمل یا لیز کنم .یعنی باید صبر کنم تا خشک بشه یا سریع اقدام کنم به عمل لطفاً راهنمایم کنید .

ع.ی
پاسخ به  admin

ع ی م سلام دوبارابسه دوبارفیستول عمل کردم میگه فیستول نادر است وسه نمونه تابحال دیدم.داخلش عفونت پاک کرده آیا لیزر فایده دارد

محمد

سلام
سوراخ ايجاد شده بابت ليزر فيتسول چقد زمان ميبره گوشت بياره و پر شه؟

علی

با سلام
بنده عمل فیستول با لیزر انجام دادم از محل عمل هنوز هنگام دفع مدفوع از محل عمل باز مدفوع بیرون میاد به دکتر ی که عمل کرده میگه طبییعی است به نظر شما باید چکار کنم به کلینیک شما مراجعه کنم مشکل حل میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

مصطفی

سلام
سال ۹۹ برای درمان فیستول به مطب دکتر زارعی مراجعه کردم
همان روز با تشخیص دکتر عمل انجام دادم و بعد از گذشت یک هفته بهبود کامل حاصل شد. برای چکاب امسال مراجعه کردم و هیچگونه مشکل با معاینه دکتر مشاهده نشد.
ممنونم از دکتر زارعی و تیم مجرب و دلسوزشون
ایشان یکی از دکتر های متخصص و مجرب ایران هستند.
پایدار و سربلند باشید