مرکز درمان بواسیر(هموروئید)، شقاق، کیست مویی، فیستول و زگیل تناسلی

  • آدرس
    تهران، ابتدای خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک 14، طبقه 5
  • تلفن
    ۰۹۹۱۸۹۵۴۰۹۱   -   ۰۲۱۸۸۶۵۸۴۲۶
  • شنبه-چهارشنبه 8:00 تا 22:00
    مشاوره تلفنی: 7:00 تا 23:00

عکس واضح از زگیل تناسلی زنان و مردان؛ در اندام تناسلی و کشاله ران

عکس واضح از زگیل تناسلی زنان و مردان

در طول زندگی، هر شخص بالغ ممکن است ناهنجاری ها و زائده های مختلفی را در بدن خود مشاهده کند. یکی از این دسته زائده ها؛ فقط در افرادی ظاهر می شوند که رابطه جنسی پر خطر (بدون عوامل محافظت کننده) یا چندین شریک جنسی دارند. که به آنها زگیل تناسلی می گویند و عامل اصلی ایجاد آن؛ ابتلا فرد به ویروس اچ پی وی HPV است. یکی از اصلی ترین عواملی که به تشخیص دقیق کمک می کند، مشاهده عکس زگیل تناسلی خفیف یا تکی و خوشه ای در قسمت های مختلف اندام تناسلی مردان و زنان است.

عکس زگیل تناسلی خوشه ای
عکس زائده های تناسلی پراکنده و خوشه ای

در بالا سمت راست عکس زگیل های تناسلی پراکنده در اندام تناسلی مردان را می بینید و در سمت چپ زائده های خوشه ای در اندام تناسلی زنان هستند. این زائده های گوشتی به دلیل بی توجهی در اقدام به درمان به شکل زیادی رشد کردند و می توانند برای فرد مشکلات جدی را به وجود بیاورند.

راه حل مشکل: درمان زگیل تناسلی ، واژن و مقعد با لیزر در مردان و زنان بدون بازگشت

عکس زگیل تناسلی بعد از درمان با لیزر

اگر به این عارضه دچار شده باشید، پس از کمی تحقیق متوجه خواهی شد که قطعی ترین و بهترین روش برای درمان و از بین بردن این زائده های گوشتی، درمان زگیل تناسلی با لیزر می باشد. دکتر زگیل توسط اشعه لیزر CO2 می تواند طی یک جلسه انواع زائده های تناسلی خفیف، کوچک، بزرگ و درشت را از بین ببرد.

پس از درمان نیاز به گذاشتن پانسمان روی زائده ها نیست ولی اگر این زگیل ها بسیار بزرگ یا خوشه ای باشند، ممکن است پزشک توصیه کند برای چند روز روی آنها چسب مخصوص زده شود تا ترشحات نداشته و مجدد ویروس زگیل پخش نشود.

فرد مبتلا به محض درمان زگیل تناسلی خود و تا زمان از بین رفتن ویروس اچ پی وی به هیچ عنوان نباید با کسی رابطه جنسی داشته باشد. زیرا قادر به انتقال زائده ها می باشد.

ظاهر زگیل های دستگاه تناسلی پس از لیزر درمانی به شکل زیر هستند:

شکل زائده های تناسلی حین لیزر درمانی
این تصویر به خوبی نشان می دهد که حین تابش اشعه لیزر چه اتفاقی برای زائده ها می افتد.

همانطور که مشاهده می کنید، پس از تابش لیزر زائده ها کاملا از بین رفته اند و پوست به شکل اولیه خود برگشته است. در قدیم روشی که برای درمان زگیل ها استفاده می شده، شامل بریدن آنها با چاقو جراحی یا کرایو بوده است. که البته کرایوتراپی یا از بین بردن زگیل با روش انجماد امروزه هم انجام می شود ولی نسبت به لیزر قدیمی تر است.

گالری عکس یا شکل انواع زائده ها

شکل انواع این زائده ها در تصاویر زیر کاملا نمایش داده شده است:

تصویر زگیل تناسلی در مردان
عکس زگیل تناسلی حاد

شکل واضح زگیل تناسلی و کوتردرمانی (سوزاندن)

یکی از روشهای از بین بردن زائده های تناسلی که امروزه خیلی کم یا به ندرت کاربرد دارد الکتروکوتر یا سوزاندن زگیل تناسلی است که با استفاده از دستگاه مخصوص خود انجام می شود. که به شکل زیر است:

عکس الکتروکوتر یا سوزاندن زائده های گوشتی

نتیجه گیری

در پایان باید بدانید که درمان زگیل های تناسلی با لیزر به مراتب قطعی تر بوده، بدون عوارض است و زائده ها را از ریشه می سوزاند. هزینه لیزر زگیل تناسلی نیز از جراحی به صرفه تر می باشد.

شماره موبایل خود را جهت تماس کارشناسان میتوانید وارد کنید و به دیگران در سایت نمایش داده نمیشود
10 دیدگاه ها
تمام نظرات را نمایش بده
علی

سلام دکتر من چند تا زائده ریز روی آلت تناسلیم ایجاد شده که میچسبن به لباس زیرم میخارن نمیدونم زگیل هستن یا نه از کجا باید بفهمم

ج.ج
پاسخ به  علی

سلام دکتر من ۱۸ماه پیش چندتازائده اطراف آلت تناسلیم ظاهرشد بدون هیچ دردیاخارشی ولی بعدازچندماه خودبخود بدون درمان ناپدیدشدن واونایی که بزرگتربودن یجوری مثل اینکه خشک بشن وبیفتن ایجوری شدن وکاملا پوست بدنم صاف شد.الان ۳ماهی هست که دوتا دیگه ظاهرشده که یکیشون همون موقع ناپدیدشدولی یکیشون هست.خیلی ناراحتم خواهش میکنم راهنماییم کنید

مریم

سلام در مورد زگیل تناسلی بایددر ابتدا به دکتر متخصص زنان مراجعه کنیم

فاطمه

من قسمت واژن و مقعدم خارش خیلی شدید گرفتم هم از داخلشون حس خارش دارم و هم از بیرون ک خب میخارونم .
یکی ۲ماهه.اما هیچ زائده ای روی پوستم نیست..امکان داشتن زگیل تناشلی هست ایا؟

رضا

سلام من نزدیک به 2سال دونه های سفید روی التم هست دکتر رفتم گفت چیزه خاصی نیست ولی الان یه جوش سر سفید به وجود اومده دست میزنم بهش درد میکنه و من تا حالا رابطه جنسی هم نداشتم